- Počasí
- Thajsko
- Nakhon Sawan
- Ban Dong Prada
Aktuální počasí Ban Dong Prada
Aktuální počasí přímo pro město Ban Dong Prada. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 32°C |
