- Počasí
- Thajsko
- Ubon Ratchathani
- Ban Don Yu
Aktuální počasí Ban Don Yu
Aktuální počasí přímo pro město Ban Don Yu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
