Aktuální počasí Ban Don Sawan
Aktuální počasí přímo pro město Ban Don Sawan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
