- Počasí
- Thajsko
- Uthai Thani
- Ban Bung Kasoe
Aktuální počasí Ban Bung Kasoe
Aktuální počasí přímo pro město Ban Bung Kasoe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 42°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 30°C |
