Aktuální počasí Ban Bun Yot
Aktuální počasí přímo pro město Ban Bun Yot. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
