- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Bālugha
Aktuální počasí Bālugha
Aktuální počasí přímo pro město Bālugha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
