- Počasí
- Filipíny
- Soccsksargen
- Baliton
Aktuální počasí Baliton
Aktuální počasí přímo pro město Baliton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 28°C |
