- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Bāli
Aktuální počasí Bāli
Aktuální počasí přímo pro město Bāli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 30°C |
