- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Balch Springs
Aktuální počasí Balch Springs
Aktuální počasí přímo pro město Balch Springs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 23°C |
