Aktuální počasí Bălăuşeri
Aktuální počasí přímo pro město Bălăuşeri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
