- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Bajiazi
Aktuální počasí Bajiazi
Aktuální počasí přímo pro město Bajiazi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
