- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Baiyang
Aktuální počasí Baiyang
Aktuální počasí přímo pro město Baiyang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
