- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Baitougoucun
Aktuální počasí Baitougoucun
Aktuální počasí přímo pro město Baitougoucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | 6°C |
