- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Baimin
Aktuální počasí Baimin
Aktuální počasí přímo pro město Baimin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 28°C |
