- Počasí
- Nepál
- Province 5
- Bailḍā̃ḍā
Aktuální počasí Bailḍā̃ḍā
Aktuální počasí přímo pro město Bailḍā̃ḍā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 30°C |
