- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Baihar
Aktuální počasí Baihar
Aktuální počasí přímo pro město Baihar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 41°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
