- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Baheri
Aktuální počasí Baheri
Aktuální počasí přímo pro město Baheri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 30°C |
