- Počasí
- Afghánistán
- Baghlan
- Baghlān
Aktuální počasí Baghlān
Aktuální počasí přímo pro město Baghlān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 19°C |
