- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Bāgh-e Kalā Bāghāt
Aktuální počasí Bāgh-e Kalā Bāghāt
Aktuální počasí přímo pro město Bāgh-e Kalā Bāghāt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
