- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Bāghak
Aktuální počasí Bāghak
Aktuální počasí přímo pro město Bāghak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 28°C |
