Aktuální počasí Bāgh
Aktuální počasí přímo pro město Bāgh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 1°C
| vítr | 58 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 104 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 3°C |
