- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Bævŋa-Lavvar
Aktuální počasí Bævŋa-Lavvar
Aktuální počasí přímo pro město Bævŋa-Lavvar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 5°C |
