- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Bādshāhīpur
Aktuální počasí Bādshāhīpur
Aktuální počasí přímo pro město Bādshāhīpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 28°C |
