- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Badezai
Aktuální počasí Badezai
Aktuální počasí přímo pro město Badezai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 35°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 24°C |
