- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Badevel
Aktuální počasí Badevel
Aktuální počasí přímo pro město Badevel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
