- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Bad Schmiedeberg
Aktuální počasí Bad Schmiedeberg
Aktuální počasí přímo pro město Bad Schmiedeberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (11:00) do 13. 5. (20:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
