Aktuální počasí Bad Hersfeld
Aktuální počasí přímo pro město Bad Hersfeld. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Náledí
Platí od 30. 3. (19:00) do 31. 3. (09:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (20:00)
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
