- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Bad Eilsen
Aktuální počasí Bad Eilsen
Aktuální počasí přímo pro město Bad Eilsen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 1. 4. (22:00) do 2. 4. (09:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
