Aktuální počasí Backus
Aktuální počasí přímo pro město Backus. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sněhová bouře
Platí od 3. 4. (16:00) do 2. 4. (13:30)
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (13:30)
-1°C
pocitově -5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 2°C |
