- Počasí
- Slovensko
- Košický kraj
- Bačkov
Aktuální počasí Bačkov
Aktuální počasí přímo pro město Bačkov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 14. 5. (00:00) do 14. 5. (06:30)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
