- Počasí
- Rakousko
- Upper Austria
- Bach
Aktuální počasí Bach
Aktuální počasí přímo pro město Bach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (00:00)
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
