- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Bace
Aktuální počasí Bace
Aktuální počasí přímo pro město Bace. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 2. 5. (00:00) do 3. 5. (00:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
