- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Bacabac
Aktuální počasí Bacabac
Aktuální počasí přímo pro město Bacabac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
