- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Bacabac
Aktuální počasí Bacabac
Aktuální počasí přímo pro město Bacabac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
