- Počasí
- Maďarsko
- Győr-Moson-Sopron
- Babót
Aktuální počasí Babót
Aktuální počasí přímo pro město Babót. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 27. 5. (01:00) do 28. 5. (01:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
