Aktuální počasí Babb
Aktuální počasí přímo pro město Babb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 13. 5. (18:00) do 15. 5. (00:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
