- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Babaikha
Aktuální počasí Babaikha
Aktuální počasí přímo pro město Babaikha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
