Aktuální počasí Ba Mô
Aktuální počasí přímo pro město Ba Mô. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
