- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Āzbāgh
Aktuální počasí Āzbāgh
Aktuální počasí přímo pro město Āzbāgh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 30°C |
