- Počasí
- Omán
- Ad Dakhiliyah
- Az̧ Z̧uwayhir
Aktuální počasí Az̧ Z̧uwayhir
Aktuální počasí přímo pro město Az̧ Z̧uwayhir. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
41°C
pocitově 47°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 36°C |
