- Počasí
- Katar
- Madīnat ash Shamāl
- Az Zighāb
Aktuální počasí Az Zighāb
Aktuální počasí přímo pro město Az Zighāb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
