- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Áyios Adhrianós
Aktuální počasí Áyios Adhrianós
Aktuální počasí přímo pro město Áyios Adhrianós. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 3. 5. (18:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
