- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Ayía Sofía
Aktuální počasí Ayía Sofía
Aktuální počasí přímo pro město Ayía Sofía. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (02:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 12°C |
