- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Ayía Sofía
Aktuální počasí Ayía Sofía
Aktuální počasí přímo pro město Ayía Sofía. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (00:00)
Silný déšť
Platí do 2. 4. (00:00)
Silný vítr
Platí od 1. 4. (22:00) do 2. 4. (00:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 12°C |
