- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Ayāra Lohia
Aktuální počasí Ayāra Lohia
Aktuální počasí přímo pro město Ayāra Lohia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 31°C |
