- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Aweicai
Aktuální počasí Aweicai
Aktuální počasí přímo pro město Aweicai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
