- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Hjógo
- Awaji Shima
Aktuální počasí Awaji Shima
Aktuální počasí přímo pro město Awaji Shima. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 18°C |
