- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Avláki
Aktuální počasí Avláki
Aktuální počasí přímo pro město Avláki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
