- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Avanton
Aktuální počasí Avanton
Aktuální počasí přímo pro město Avanton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
