- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Auvers-sur-Oise
Aktuální počasí Auvers-sur-Oise
Aktuální počasí přímo pro město Auvers-sur-Oise. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 29. 5. (00:00)
Vysoké teploty
Platí do 29. 5. (00:00)
31°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
